Vítejte na stránkách naší kozí farmy

p4054734

Co nabízíme?

  • Zabýváme se chovem anglonubijských koz

Od roku 2014 máme udělen statut šlechtitelského chovu na plemeno anglonubijská koza a můžeme produkovat samčí i samičí plemenný materiál. Plemenné kozlíky je nutno zamluvit nejlépe na začátku roku.

Rádi poradíme se založením chovu, při porodech, s ošetřováním kůzlat atp.

Foto zde

  • Pořádání kurzů na zpracování mléka

Každý rok pravidelně pořádáme kurzy pro zájemce o domácí výrobu, ale i o profesionální zpracování na malých farmách. Pro výrobu používáme kozí, kravské, i ovčí mléko.

Kurzy mohou být u nás na farmě, ale i přímo u Vás doma, či ve Vaší sýrárně.

Foto zde

  • Akce pro firmy

Hledáte pro Vaše zaměstnance jedinečný zážitek v rámci firemního teambuildingu? Rádi pro ně zajistíme výrobu pařených sýrů - oštěpky, pareničky, korbáčky, figurální sýry. Sýry, které si vlastnoručně vyrobí, pak společně naaranžujeme na sýrové mísy určené např. k večernímu posezení.

Foto 1 zde a 2 zde

  • Exkurze

Na naší farmě uvítáme každého, kdo projeví zájem o prohlídku (školky, školy, rodiny i jednotlivci), povídání o    kozách, o kozím mléku a kozích sýrech (možnost uspořádání sýrařských kurzů), o vyhlídkách do budoucna, o chovatelství jako takovém apod.


  • V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat emailem Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo telefonicky +421 949 182 128.